V sredo, 22.5.2024 se je pet deklic in pet dečkov iz skupine Škrati udeležilo 15. medobčinskega krosa predšolskih otrok, ki je potekal na Mestnem stadionu Ptuj.

Zbralo se je veliko otrok iz vrtcev Zavrč, Cirkulane, Gorišnica, Hajdina, Dornava, Majšperk, Videm, Kidričevo, Markovci ter Ptuj in skupaj smo v športnem duhu uživali dopoldne. Da je bil dogodek še bolj zabaven, sta za animacijo poskrbela brata Malek, ki sta se najprej z otroki razgibala in ogrela, nato pa se jim pridružila pri teku in jih spodbujala.

Prav VSI smo bili zmagovalci in smo prejeli medalje. V kategoriji “dečki” smo dosegli še posebej odličen rezultat, kjer je naš Tim Gačnik dosegel 3. mesto.

Po krosu smo izkoristili čudovit dan in se odpravili še po Ptuju ter se nato do prihoda avtobusa še poigrali na igralih v mestnem parku. Preživeli smo čudovit športni dan.